Uncategorized

Blog modowy dla kobiet dojrzałych

Kobiety dojrzałe, tzw. 50+, coraz śmielej wkraczają do świata modowej blogosfery, przekonując, że dla mody wiek nie ma znaczenia. Swoimi stylizacjami przekonują, że modne ubrania dla pań po 50-tce można znaleźć zarówno w zwykłej sieciówce, jak i u polskich projektantów.

W Polsce do najbardziej znanych blogerek 50+ plus należą:

Krystyna Bałakier – blog modowy balakier-style.pl

Autorka bloga swoimi stylizacjami udowodnia polskim kobietom, że po 50-tce można eksperymentować. Nie boi się odważnych kolorów oraz ekstrawaganckich dodatków.

„Założyłam blog, bo miałam wrażenie, że polska ulica wygląda naprawdę źle. Niby mamy ogromny wybór rzeczy w sklepach, a nie umiemy z niego korzystać. Ludzie godzinami chodzą po centrach handlowych, a potem są już tak zmęczeni, że wybierają to, co dla nich najgorsze. Fason nieodpowiedni do figury, byle jaki kolor, zły rozmiar.”

Jaga Janik – blog modowy fashion50.pl

Blogerka zwraca uwagę przede wszystkim na zły dobór rozmiarów przez Polki, które często noszą za ciasne lub zbyt obszerne ubrania. Jej stylizacje to mieszanka klasyki z elementami Dalekiego Wschodu.

Ania Tomaszewska – blog modowy Ooch50.com

W stylizacjach blogerki widać zamiłowanie do klasyki oraz innych dziedzin sztuki, takich jak film, literatura oraz teatr. Stylizacje Ani są zawsze na czasie ponieważ blogerka mocno interesuje się aktualnymi trendami.

Możliwość komentowania Blog modowy dla kobiet dojrzałych została wyłączona