Uncategorized

Kultowe kosmetyki z Ameryki do makijażu

Kosmetyki z Ameryki do makijażu nie są ogólnie dostępne, chociaż niektóre marki powoli wprowadzają je na polski rynek. Oczywiście kosmetyki z Ameryki można kupić przez Internet – na aukcjach internetowych oraz w wyspecjalizowanych drogeriach online. Poniżej przegląd najpopularniejszych marek.

Produkty do brwi oraz konturowania

Nr 1 to produkty marki Anastasia Beverly Hills. Pomadka do brwi oraz kredki z grzebyczkiem są uznawane za najlepsze na świecie.

Kosmetyki z salonu tatuażu

Najpopularniejsze kosmetyki z Ameryki inspirowane tatuażem, ciężką gotycką muzyką i rockowym stylem stworzyła Katherine von Drachenberg. Silnie kryjący podkład do twarzy to najciekawszy produkt marki Kat Von D Beauty.

Kosmetyki hippisów

Markę Benefit, nazywaną miłością hippisów, założyły w latach 70. siostry bliźniaczki Ford. Sławę siostrom przyniósł wielozadaniowy tint, zwany dziś Benetintem. Można go używać do ust, policzków oraz powiek.

Prawdziwa doskonałość

Firma MAC to kosmetyki wizażystów i charakteryzatorów w cenie dostępnej praktycznie dla każdego. Te doskonałe kosmetyki z Ameryki cechuje wysoka jakość i trwałość oraz prosty i minimalistyczny design. Do najczęściej kupowanych produktów marki, również przez gwiazdy i celebrytki, należą pomadki.

Kosmetyki pachnące czekoladą

Kosmetyki Too Faced w swoim składzie posiadają pyłek kakaowy, który pachnie czekoladą. Nakładanie takiego kosmetyku na twarz musi skutkować wywołaniem uśmiechu na twarzy.

Kosmetyki fotografów

Bazy pod makijaż marki Shashbox chyba nikomu nie trzeba reklamować. W swojej pracy korzystają z niej światowi fotografowie, wizażyści i fryzjerzy.

Możliwość komentowania Kultowe kosmetyki z Ameryki do makijażu została wyłączona