Uncategorized

4 złote zasady do przestrzegania za każdym razem, gdy kupujesz w sklepie Sheinside

Sheinside to chiński sklep z modą dla kobiet i dzieci. W jego ofercie znajdziecie praktycznie wszystko to samo, co w popularnych sieciówkach, tej samej jakości, ale w znacznie niższej cenie.

Chińskie sklepy większości kojarzą się z kiczem i tandetą, ale sklep Sheinside z pewnością pozytywnie zaskoczy niejedną osobę. Jedynym minusem jest długi czas oczekiwania na przesyłkę, sklepy ostrzegają, że może to być nawet miesiąc, ale w rzeczywistości nie jest tak źle – średni czas oczekiwania to ok. 2 tygodnie.

Poznajcie 4 złote zasady, które warto przestrzegać, kupując w sklepie Sheiside:

  • płać tylko PayPalem, który jest najbezpieczniejszą formą płatności w sytuacji, gdy przesyłka do nas nie dotrze lub kupujący otrzyma towar różniący się od zamawianego – serwis zawsze stoi po stronie klienta i zwraca pieniądze.
  • dokładnie sprawdzaj wymiary, nie sugeruj się samym rozmiarem, ani jak ubranie wygląda na modelce.
  • czytaj opinie o produkcie – Sheinside ma świetnie rozbudowany system komentarzy, a klienti mogą również dodawać zdjęcia , dzięki czemu można zobaczyć jak dany produkt wygląda na zwykłych dziewczynach.
  • korzystaj z kodów rabatowych, o których możesz dowiedzieć się z newslettera lub fanpage na Facebooku, czy też Instagramie.
Możliwość komentowania 4 złote zasady do przestrzegania za każdym razem, gdy kupujesz w sklepie Sheinside została wyłączona