Uncategorized

Restauracje wegetariańskie – Kraków

Kuchnia roślinna podbiła Twoje serce na zawsze? Sprawdź gdzie zjeść naprawdę smaczne i oryginalne dania bez grama mięsa! Jeśli chodzi o restauracje wegetariańskie – Kraków zaskoczy Cie feerią barw i smaków! Gdzie zjeść?

Bhajan Cafe

Knajpka serwuje dania z kuchni Indyjskiej jednak są one przygotowane w wersjach wegańskich i wegetariańskich. Klienci kochają pyszne desery oraz aromatyczne sosy połączone ze świeżymi warzywami i kaszami. Lokal jest przestronny!

Glonojad

To tutaj ucztują krakowscy studenci, rozkoszując się daniami roślinnymi do 20 zł! Pyszne zupy, świeże surówki oraz ciekawe pomysły na wegańskie kotlety! Tutaj zjesz także w porze kolacji!

Krowarzywa

Ta filia Warszawskiej burgerowni podbije Twoje serce mnóstwem ciekawych pomysłów na roślinne  burgery. Oprócz pysznych sosów i mnóstwa świeżych warzyw dostaniesz tu także smakowite koktajle. Klienci lubią to miejsce!

Jeśli chodzi o restauracje wegetariańskie – Kraków oferuje także dziesiątki innych miejsc, które zaskoczą Cię smakiem. Większość z nich znajdziesz w Centrum, na Kazimierzu i Podgórzu!

Możliwość komentowania Restauracje wegetariańskie – Kraków została wyłączona