Uncategorized

Stylowy CHAOS by Marta Boliglova

Kiedy Marta Boliglova wydała swój pierwszy projekt, od razu spotkał się on z szerokim zainteresowaniem kobiet. Odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania klientek była marka CHAOS by Marta Boliglova, która powstała w 2010 roku i w szybkim tempie podbiła polski rynek modowy. 

Marka CHAOS od początku stawia na precyzyjnie wykonane ubrania z najwyższej jakości materiałów. Odzież przez nią proponowana wykonana jest z najlepszej jakościowo skóry naturalnej. 

W pierwszej kolekcji dominowały klasyczne formy, choć o intensywnych, słonecznych kolorach. Niebanalne projekty przyjęły się wyjątkowo dobrze, a kolejne kolekcje Chaos by Marta Boliglova były coraz bardziej odważne.

W 2016 roku marka CHAOS zaprezentowała wyprzedający trendy model kardigana ozdobiony jedwabnymi tasiemkami i łączeniami nitek. Sweter szybko podbił serca kobiet i stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektów marki.

Marta Boliglova w swoich projektach idealnie potrafi podkreślić kobiece piękno. Jej marka dedykowana jest kobietom świadomym, które cenią sobie niebanalne rozwiązania i indywidualność. 

Możliwość komentowania Stylowy CHAOS by Marta Boliglova została wyłączona