Uncategorized

Kaszmirowa keratyna – zdrowe i zachwycające włosy w naturalny sposób

Słowo „keratyna” większości fanek zabiegów fryzjerskich kojarzy się z keratynowym prostowaniem włosów. Jednak oprócz tego samego składnika oba zabiegi różnią się od siebie bardzo znacząco.

Czym różni się Kaszmirowa Keratyna od Keratynowego prostowania włosów?

Podczas keratynowego prostowania włosów fryzjer za pomocą wysokiej temperatury wbudowuje keratynę zawartą w preparacie we włos,y używając prostownicy lub żelazka fryzjerskiego, równocześnie prostując włosy. Właściwie uzyskując efekt prostych włosów jako dodatkowy w trakcie kuracji odżywiającej. Kaszmirowa Keratyna nie powoduje prostowania włosów, gdyż działa bez wykorzystania wysokich temperatur. Odbudowuje ona włosy wypełniając ich strukturę i pokrywając je elastyczna powłoką, dzięki której są odporniejsze na uszkodzenia i nabierają połysku. Dzięki tej metodzie włosy proste są bardziej gładkie, a kręcone pasma nabierają sprężystości nie tracąc równocześnie swojego skrętu.

Kaszmirowa Keratyna a farbowanie włosów.

Użycie kaszmirowej keratyny przed farbowaniem włosów jest jak najbardziej polecane przez fryzjerów. Włosy farbowane często maja nieregularną strukturę i postrzępione końcówki przez co barwnik z farby rozkłada się nierównomiernie. Użycie preparatu z Keratyną kaszmirową przed farbowaniem spowoduje odżywienie włosów i wyrównanie ich struktury Dzięki temu kolor zostanie rozprowadzony i wchłonięty przez włosy równomiernie, a ich struktura ochroniona przed agresywnym działaniem preparatu.

Kaszmirowa Keratyna to zabieg bezpieczny dla włosów, który sprawi że pasma zarówno proste jak i kręcone będą wyglądały zdrowiej i będą mniej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Powtarzany co 3 miesiące pozwoli zachować zdrowe i piękne włosy przez cały rok.

Możliwość komentowania Kaszmirowa keratyna – zdrowe i zachwycające włosy w naturalny sposób została wyłączona