Uncategorized

Hanna Zborowska i zaskakujący zwrot w karierze

Jedną z najbardziej zgranych par aktorskich jest Maria Winiarska oraz Wiktor Zborowski. Bardzo dużo mówi się także o ich młodszej córce – Zosi. Kobieta poszła w ślady swoich rodziców. Jednak wciąż mało wiemy o jej starszej siostrze? Kim jest Hanna Zborowska?

Nie ma parcia na szkło

Bez wątpienia Hanna Zborowska nie pcha się w żadnym wypadku do telewizji. Co więcej wybrała całkiem inną drogę niż jej jakże znani rodzice. Jak sama uważa jest za bardzo nieśmiało i kompletnie sobie nie wyobraża udawać kogoś, kim tak naprawdę nie jest. Jednak bardzo dziwnym zrządzeniem losu, to sama telewizja ją odnalazła. W programie pod tytułem „Egzotyczne wakacje na każdą kieszeń”, który jest emitowany na znanym kanale Travel Channel, może być sobą. Za to właśnie pokochali ją widzowie. Co jak co, ale ma już spore grono fanów. Zdecydowanie większość osób reaguje niesamowicie pozytywnie na odcinki tegoż programu.

Hania sama przyznaje, że ma wielu życzliwych fanów i nie spotkała się właściwie z jakimś wielkim hejtem. Jedyni co się jej zarzuca to jak się sama z tego śmieje – duży nos, który odziedziczyła po swoim ojcu. Zupełnie nie ruszają jej tego rodzaju komentarze. Sukces zawdzięcza jedynie sobie, a nie swoim bardzo znanym rodzicom.

Czy czeka ją spora kariera?

Oglądając kobietę w telewizji dochodzimy do wniosku, że na pewno jeszcze nie raz o niej usłyszymy. Wróżymy jej naprawdę sporą karierę. Jest naturalna, piękna i inteligentna. W zasadzie niczego jej nie brakuje. Nie ma zupełnie się do czego doczepić.

Możliwość komentowania Hanna Zborowska i zaskakujący zwrot w karierze została wyłączona