Uncategorized

Kim jest Magda Stysiak?

Magda Stysiak to nasza popularna siatkarka. Osobom, które interesują się siatkówką nie trzeba jej przedstawiać. Jest bardzo znana, a obecnie robi karierę nawet we włoskiej Serie A.

Kilka słów o Magdzie Stysiak

Magda Stysiak urodziła się 3 grudnia w 2000 roku. Może nam się to wydawać nieprawdopodobne, ale swoją przygodę z siatkówką rozpoczęła zaledwie w wieku jedenastu lat. Miała do tego naprawdę spore warunki, ponieważ już wówczas miała 170 centymetrów wzrostu. Musimy zaznaczyć, że dziewczyna poszła w ślady swojego starszego brata, który także trenuje siatkówkę. Mężczyzna ma ponad dwa metry wzrostu i mierzy dokładnie 209 centymetrów wzrostu.

Wysoki wzrost zarówno Madzi, jak i także jej brata wcale nie dziwi. Wszystko odziedziczyli w genach. Ich matka ma 180 centymetrów wzrostu, a ojciec 206 centymetrów. Obecnie Magdzie udało się przebić mamę i prawie ojca, ponieważ mierzy 203 centymetry. Kobieta do dzisiaj jednak wspomina, że odbiło się to jej na sporych problemach nie tylko z kolanami, ale także z kręgosłupem podczas dorastania.

Na jakiej pozycji gra Magda?

Magdalena Stysiak gra na dwóch pozycjach. Zawsze jest to pozycja przyjmującej bądź też atakującej. Ma czym się chwalić, ponieważ od sezonu 2019/2020 występuje w znanej  prestiżowej włoskiej Serie A. Dokładnie kobieta trwa w drużynie Savino Del Bene Scandicci. Obserwujmy poczynania tej młodej siatkarki, ponieważ jesteśmy przekonani, że jeszcze niejednokrotnie będzie o niej głośno. Nie podlega to wątpliwości. Będziemy obserwować i trzymać zaciśnięte kciuki.

Możliwość komentowania Kim jest Magda Stysiak? została wyłączona