Uncategorized

Planujesz urlop? Koniecznie postaw na paznokcie pudrowy róż

Pogoda za oknem poprawia się z dnia na dzień. Jesteśmy spragnieni słonecznej pogody, która rozpieści nas i w końcu będziemy mogli gdzieś wyjechać. Gdy planujemy w najbliższym czasie wyjazd na urlop, to postawmy na odpowiedni manicure, który do wiosennych i letnich stylizacji będzie się sprawdzał wręcz idealnie. Na pewno będą to paznokcie pudrowy róż.

To jest strzał w dziesiątkę

Co jak co, ale naprawdę wykonanie sobie na wiosnę czy też na lato całego czarnego manicure nie jest zbyt dobrym pomysłem. Co można zatem polecić? Co polecą nam stylistki paznokci? Jeśli chcemy rzeczywiście uzyskać efekt wow to postawmy na paznokcie pudrowy róż.

Manicure w tym kolorze wygląda świetnie nie tylko w formie długich paznokci, ale także króciutkich. Naprawdę komponuje się niezwykle ciekawie. Nie zastanawiajmy się dłużej, tylko umówmy się na ten rodzaj manicure do naszej stylistki. Efekty nas zaskoczą.

Świetne łączenie z różnymi kolorami

Na pewno paznokcie w kolorze pudrowego różu świetnie łączą się z innego rodzaju kolorami. Możemy zaszaleć i zestawić je z innymi pastelami, ale możemy nieco je przytłumić i dodać tutaj nieco czerni czy też bieli. Każdy z tych sposobów jest dobry i każdy z nich sprawdzi się idealnie. Warto jednak nieco zaszaleć. W końcu pora wiosenna oraz letnia jest porą roku, w której należy nam się troszkę szaleństwa. Nie musimy być przecież cały czas zachowawcze. Jesienią i zimą stawiamy na bardziej spokojne kolory, ale oczywiście nikt nie mówi, że gdy za oknem zrobi się chłodniej nie możemy mieć różowych paznokci.

Możliwość komentowania Planujesz urlop? Koniecznie postaw na paznokcie pudrowy róż została wyłączona