Uncategorized

Karolina Bielawska i jej występ na wyborach Miss Polonia 2019

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach konkursy piękności nie powinny być już takie popularne. Wiele się o tym mówi. Jednak popularność tego typu konkursów wcale nie maleje. Uwielbiamy oglądać przepiękne Polki, które godnie reprezentują nasz kraj. Jedną z nich jest Karolina Bielawska.

Kim jest?

Karolina Bielawska została Miss Polonia 2019. Otrzymała tym samym tytuł tej najpiękniejszej. Finał konkursu miał miejsce dokładnie 24 listopada 2019 roku. Finał odbył się w Serocku. Laureatka miała wówczas dwadzieścia lat. Jest to mieszkanka Łodzi.

Musimy przyznać, że od samego początku wyróżniała się z tłumu i dała się zauważyć. Nie tylko na jury, ale na nas wszystkich zrobiła ogromne wrażenie. My jako Polacy możemy być dumni, że mamy takie prześliczne reprezentantki, którymi możemy się chwalić i rzeczywiście tak jest.

Czy czeka nas koniec konkursów piękności?

Wiele osób zastanawia się czy nas w ogóle czeka koniec konkursów piękności. Są osoby wskazujące na to. Dlaczego? Wszystko za sprawą wielu kontrowersji związanych z nękaniem czy też wykorzystywaniem dziewczyn. Jednak raczej biorąc pod uwagę historię tychże konkursów, to raczej nie tak szybko to wszystko się skończy. Musimy przyznać, że lubimy oglądać wzmagania kobiet i ich walkę. Pada bardzo wiele miłych i ważnych słów dla wszystkich z nas. Konkursy te nieco się zmieniły. Nie liczy się już tylko wygląd, ale także sam charakter, obycie przed kamerą czy też ukryte talenty. Kobiety, które wygrywają tego rodzaju konkursy są naprawdę świetne i to pod każdym względem.

Możliwość komentowania Karolina Bielawska i jej występ na wyborach Miss Polonia 2019 została wyłączona