Uncategorized

Kim jest Darek Stolarz?

Darek Stolarz, a właściwie Darek Wardziak, stał się znany dzięki programom Domowe rewolucje oraz Dorota Was urządzi, gdzie był prawą ręką Doroty Szelągowskiej i jako jedyny w ekipie dzielnie znosił jej zaczepki, odpowiadając na nie z uroczym wdziękiem. Jeśli jesteście ciekawi informacji z życia prywatnego oraz zawodowego Darka Stolarza, czytajcie dalej.

Kim jest Darek Stolarz?

Darek Wardziak przedstawia się jako stolarz z 20-letnim doświadczeniem i zaangażowaniem, który wyznaje zasadę, że wykonanie ładnych rzeczy nie jest trudne.

Znany jest z programów Dorota was urządzi, Polowanie na kuchnie, Polowanie na mieszkanie, Domowe rewolucje oraz Metamorfozy Doroty Szelągowskiej, gdzie współpracuje z Dorotą Szelągowską przy tworzeniu niezwykłych mebli i zabudowy. Prowadzi również własny program Darek solo, w którym pomaga realizować wnętrzarskie plany oraz marzenia bohaterów. Aktualnie należy do ekipy Totalne remonty Szelągowskiej, gdzie odpowiedzialny jest za tworzenie drewnianych mebli na wymiar. Długoletnia znajomość z prowadzącą na pewno ułatwia im współpracę.

Darek Stolarz chroni swoją prywatność, wiadomo jedynie, że ma żonę Katarzynę, która wystąpiła w jednym z odcinków jego programu.

Możliwość komentowania Kim jest Darek Stolarz? została wyłączona