Uncategorized

Kim jest Tomasz Włosok?

To aktor urodzony w 1990 roku w Warszawie. Ukończył Wydział Aktorski w 2016 roku czyli całkiem niedawno. Należy do młodego pokolenia artystów. W wywiadzie udzielonym „Dzień Dobry Tvn”wyznał, że rozpoznawalność to dla niego przekleństwo. Aktorem został przypadkiem bo na studiach dziennikarskich chciał poprawić swoją prezencję przed kamerą więc poszedł na kurs aktorski.

Żona

Aktor jest bardzo zachowawczy jeśli chodzi o prywatność. Z doniesień medialnych można się dowiedzieć, że jest związany z aktorką Malwiną Buss, jednak nie wiadomo nawet czy węzłem małżeńskim. Para powitała córeczkę w 2019 roku.

Instagram

Tomasz Włosok prowadzi profil na instagramie gdzie dzieli się zdjęciami z pracy aktora i swoich pasji – a jest ich niemało. Aktor kocha sporty walki. Pasja ta narodziła się gdy aktor postanowił zawalczyć o swoją sylwetkę – twierdzi bowiem, że jako dziecko był przy kości. 

Filmy 

Niedawno wyszedł najnowszy film z udziałem artysty – „Jak pokochałam gangstera”. Obraz nie zebrał dobrych recenzji jednak wzbudził spore zainteresowanie ród widzów. Film opowiada historię jednego z najbardziej zuchwałych polskich przestępców – Nikodema Skotarczaka terroryzującego Trójmieście w latach 90. Inne znane role, które ma na koncie Tomasz Włosok to Kuba z serialu „Nieobecni”, Walden z „Jak zostałem gangsterem” i wiele innych. Aktor sukcesywnie buduje swoją karierę i jeszcze z pewnością o nim usłyszymy.

Możliwość komentowania Kim jest Tomasz Włosok? została wyłączona