Uncategorized

Kim jest Adrianna Borek?

Adrianna Borek to artystka kabaretowa. Swoją karierę rozpoczęła od występów w grupie „Babeczki z Rodzynkiem”. Grupa ta pochodziła z Zielonej Góry. Na obecną chwilę jest członkinią znanego kabaretu Nowaki. Musimy przyznać, że jest to jedna z najbardziej lubianych formacji. A co wiemy o samej Adriannie? Przekonajmy się.

Życie prywatne

Tak naprawdę Adrianna Borek mówi o swoim życiu prywatnym niewiele. Wszystko jednak wskazuje na to, że jest szczęśliwą singielką. Kobieta jest zdania, że brak jakichkolwiek zobowiązań związanych z małżeństwem czy też z posiadaniem dzieci ułatwia znacznie pracę w ciągłej trasie. Oczywiście obecnie występów jest znacznie mniej i raczej są kameralne, czy też nie ma ich w ogóle, ale mamy nadzieję, że już wkrótce wszystko wróci do normy. Każdy z nas jest wykończony pandemią koronawirusa nie tylko w naszym kraju, ale także na całym świecie.

Warto obserwować profil Adrianny na Instagramie. Znajdziemy ją pod nickiem @adriannaborek. Obecnie śledzi ją już ponad piętnaście tysięcy osób użytkujących ten serwis. Niestety tajemnic ze swojego życia prywatnego również nie publikuje tutaj. Wszelkie zdjęcia są związane z pracą oraz występami. Jednak ta sfera również jest arcyciekawa.

Rozbawia nas do łez

W kabaretach zarówno w naszym kraju, jak i także poza nim przeważają mężczyźni. Jednak kobiety również są potrzebne. Adrianna Borek jest świetną artystką. Przyznajemy, że rozbawia nas do łez. Każdy jej występ jest śmieszny. Nie ma tutaj miejsca na żenadę czy też żarty, które kogoś obrażają i w rezultacie wcale nie są śmieszne.

Możliwość komentowania Kim jest Adrianna Borek? została wyłączona