Uncategorized

Tatuaż na nadgarstku czy w innym miejscu?

Ostatnio sporą popularność zdobywają pomysły na tatuaż na nadgarstku. Delikatne symbole czy figury geometryczne są bardzo modne. Czy warto mieć taką ozdobę ciała?

Minęły już czasy, w których tatuaż kojarzył się z więzieniem. W zawodach kreatywnych i artystycznych jest wręcz mile widziany. Szczególnie, jeśli wzór jest przemyślany, niejednoznaczny i pięknie wykonany. Dlatego jeśli już decydować się na wzór, to lepszy będzie właśnie porządny tatuaż na nadgarstku od sprawdzonego artysty, niż byle jaki wzór na całe plecy.

Kiedy natomiast nie sprawdzi się taka ozdoba nadgarstka? Warto pamiętać, że nadgarstek będzie widoczny w wielu różnych sytuacjach. Jeśli nie chcemy go zakrywać i nosić stale swetrów z długim rękawem, lepiej zastanowić się, czy praca lub uczucia członków rodziny nie będą nam psychicznie ciążyć za każdym razem, gdy spod rękawa będzie wystawał tatuaż. Osoby młode do tego powinny zastanowić się nad tym, czy kreatywna, luźna praca, jaką wykonują dziś, zawsze taka będzie. Później praca na poczcie czy stanowisko prezydenta mogą być mniej dostępne, jeśli widoczne miejsce ciała będzie pokryte wyraźnym wzorem.

Możliwość komentowania Tatuaż na nadgarstku czy w innym miejscu? została wyłączona