Uncategorized

Kim jest Emilia Komarnicka?

Emilia Komarnicka jest aktorką, która urodziła się 24 czerwca 1985 roku w Brzegu. W serialu pod tytułem „Ranczo” dołączyła do obsady. Od siódmej serii gra agentkę sztuki – Monikę Korczab.

Najważniejsze informacje

Emilia Komarnicka ukończyła w 2008 roku łódzką filmówkę. Rok wcześniej udało jej się zadebiutować. Zagrała epizodyczną rolę młodej panny w serial o tytule „U Pana Boga w ogródku”. Z kolei w roku 2008 otrzymała drugą Nagrodę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Nagrodę zdobyła za rolę Katariny w sztuce „Z życia marionetek” na XXVI Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Bardzo dużą popularność przyniosła jej rola Agaty Woźnickiej młodej lekarki w serialu o tytule „Na dobre i na złe”. Oczywiście znana jest także z roli Moniki we wspomnianym już serialu „Ranczo”.

Aktorka ta naprawdę lubi występować w serialach telewizyjnych. W roku 2008 zagrała w serialu „Kryminalni”. Była to rola Marty, siostry Romana. Od 2008 roku grała już wspomnianą Agatę Woźnicką – rezydentkę interny w serialu „Na dobre i na złe”. Rok później zagrała Paulinę, dziewczynę Raszida w serialu „Ojciec Mateusz”. Mogliśmy ją także podziwiać w serialu „Komisarz Alex”, „Prawo Agaty” czy też oczywiście w serialu „Ranczo”.

Życie prywatne

W 2017 roku w sierpniu kobieta wyszła za mąż za swojego dobrego kolegę z planu serialu „Na dobre i na złe” – aktora Redbada Klynstrę. Obecnie jest to już Redbad Klynstra-Komarnicki. Aktor w serialu „Na dobre i na złe” wciela się w rolę słynnego anestezjologa – dr. Ruuda Van Der Graafa. Musimy przyznać, że zgrana z nich para.

Możliwość komentowania Kim jest Emilia Komarnicka? została wyłączona