Uncategorized

Komu najbardziej pasują krótkie fryzury z grzywką?

Krótkie fryzury z grzywką są wręcz idealne na lato. Są niezmiernie praktyczne oraz dodają pazura rockowego odważnym kobietom, które taką właśnie fryzurkę noszą. Sprawdźmy, komu najbardziej będzie pasowała taka fryzura oraz wybierzmy dla siebie możliwie najlepsze uczesanie.

Test na długość włosów

Na sam początek należy ustalić, czy do naszego kształtu twarzy krótka fryzurka będzie odpowiednia. John Freid, który jest znanym stylistą opracował bardzo prosty test. Wystarczy, że zmierzymy długość od płatka ucha do samej brody lub też inną fryzurkę z grzywką. Jednak jeśli odległość jest większa, to raczej krótkie fryzury z grzywką nie będą zbyt odpowiednim wyborem. Warto tę metodę przetestować w domu.

Moda na boba

Jeśli planujemy ścięcie włosów na krótko, to pewnie mamy wątpliwości, co będzie, jeśli dana fryzura nam nie przypadnie do gustu. Wiadomo, że krótkie włosy bardzo długo odrastają, dlatego też na początku warto włoski skrócić do ramion. Można postawić na bardzo modnego boba, z przedłużonymi lekko końcówkami z przodu. Fryzurka lekko pofalowana doda nam romantyzmu, a mocno wyprostowana dopełni idealnie naszą biznesową stylizację. Z jednej strony długość ta jest bezpieczna, a zaś z drugiej można pójść dalej i podczas następnej wizyty u fryzjerki skrócić włosy o następnych kilka centymetrów.

Każda kobieta powinna pamiętać o tym, że do odważnych świat należy. Bardzo często zmiany wychodzą nam na lepsze. Czasem mocna metamorfoza okaże się strzałem w dziesiątkę. Zmiany mogą odmienić nasze życie codzienne.

Możliwość komentowania Komu najbardziej pasują krótkie fryzury z grzywką? została wyłączona